פתרונות בשירות

אנחנו מאמינים בשירות אנושי וצמוד, ולכן חיברנו מנהל/ת תיק לקוח אישי לכל משרד. הלקוחות שלנו מקבלים שירות לקוחות ותמיכה טכנית מנציג אנושי, לאורך כל שעות העבודה

נציג שירות אישי לכל משרד

אנחנו מאמינים בשירות אישי. לכל משרד מוצמד מנהל/ת תיק לקוח לצרכי מענה לשאלות על המערכת ולטיפול בכל בעיה

טל' ישיר לשירות לקוחות

לכל משרד יש טלפון ייעודי ישירות למנהל/ת תיק הלקוח שלו,. אצלנו לא צריך לעבור מרכזייה, או בוטים כדי לקבל תשובה

תמיכה ישירה ללקוחות שלכם

לקוחות המשרד יכולים לפנות למוקד ייעודי לשירות לקוחות קצה, שם יתנו ללקוחות שלכם תמיכה טכנית כדי שלא תצטרכו לתת מענה ותוכלו להתפנות לעבודה

הדרכות לעובדי המשרד

העובדים שלכם יכולים להצטרף להדרכות באופן שוטף, לשאול שאלות ולקבל הסברים מקיפים על המערכת

פתרונות המערכת

מיסים

מיסים

מערכת FINBOT מספקת דוחות ותחשיבים לצורכי מס בצורה דיגיטלית, כדי לקצר את זמן העבודה: מחשבון מקדמות דינמי, טופסי פחת ועוד.

מעבר לעמוד

מיסים

מיסים

הנה"ח

הנה"ח

מערכת FINBOT היא פתרון הוליסטי לכל הצרכים של הנהלת חשבונות דיגיטלית: הכנסות, הוצאות, חישובי מע״מ ומקדמות, ומציעה עוד שלל פיצ׳רים שעושים את העבודה שלכם לפשוטה ומהירה. הלקוחות שלנו מעידים כי המערכת חוסכת יותר מ-60% מזמן העבודה על כל תיק.

מעבר לעמוד

הנה"ח

הנה"ח

AI

AI

מערכת ה-AI של FINBOT מאפשרת קריאת מסמכים בדיוק של יותר מ-97%, מבצעת פקודות יומן ולומדת כל הזמן כיצד לשפר את תהליך העבודה כדי לאפשר למייצגים להגדיל הכנסות, לצמצם הוצאות ולשפר את השירות ללקוחות.

מעבר לעמוד

AI

AI

דוחות ודיווחים

דוחות ודיווחים

מערכת הדוחות החדשנית כוללת בין השאר: שידור ישיר למע"מ ושידור מקדמות לשע"מ מתוך המערכת, דוחות רווח הפסד, כרטסות וכל סוג חיתוך מבוקש.

מעבר לעמוד

דוחות ודיווחים

דוחות ודיווחים

שירות

שירות

אנחנו מאמינים בשירות אנושי וצמוד, ולכן חיברנו מנהל/ת תיק לקוח אישי לכל משרד. הלקוחות שלנו מקבלים שירות לקוחות ותמיכה טכנית מנציג אנושי, לאורך כל שעות העבודה.

מעבר לעמוד

שירות

שירות